Opravy hodinek

Mechanické hodinky - opravy

Opravy hodin a hodinek mechanických, starožitných a historických

Opravy hodin a hodinek

Provádím opravy a servis mechanických hodin, hodinek, kapesních hodinek, kukaček, pendlovek i věžních hodin. Dále opravuji budíky a mechanické hrací strojky.

Hodinářství Jiří Chadraba

Jsem hodinář a zlatník, který dlouhé roky působil v Kolíně a Čáslavi. Za několik desetiletí mi rukama prošlo mnoho hodin, hodinek a mechanických hracích strojků a dovolím si proto tvrdit, že zvládnu opravit téměř cokoliv, co má natahovací mechanismus. Renovoval jsem a opět uvedl v činnost i několikery věžní hodiny.

Pendlovky a kukačky (kukačkové hodiny)

Opravuji a čistím natahovací pendlovky, holubářské hodiny i kukačkové hodiny (s jedním i 3 závažími), bicí i mechanické hrací hodiny - kukačky ruské, německé, ostravské, švarcvaldky. Výměna vadných a opotřebených dílů, oprava, odrezení, kompletní čištění, seřízení.

Hodinky a mechanické budíky

Čistím, opravuji a servisuji náramkové hodinky nejen značek PRIM, Čajka a GUB. Do opravy a čistění přijímám i kapesní hodinky - cibule, mechanické budíky a jakékoliv mechanické hrací strojky i s více melodiemi, po posouzení i mechanické pérové gramofony na kliku.

 

Hodinářství - kontakt

Jiří Chadraba | Radim u Kolína 355 | (30 km od Prahy u hlavní silnice Praha - Kolín)

M: 602 778 756 | T: 321 693 174 | E: jiri.chadraba@email.cz

Pendlovky - opravy
Opravy pendlovek
Mechanické budíky
Hodiny Kundo
Opravy kukaček
Kukačkové hodiny

© 2013 Jiří Chadraba | SEO a výroba internetových stránek