ATELIER SERPENS | ČINNOST | REFERENCE | KONTAKT

Atelier Sepens - aranžování

 

Naší hlavní činností je aranžování lékáren, prodejen zdravotnických potřeb, farmaceutických výstav, propagaci volně prodejných léků, farmaceutických výrobků a kosmetiky.

ATELIER SERPENS vznikl počátkem roku 2002 na základě potřeby jednotlivých aranžérů a reklamních agentur, zabývajících se především propagací farmaceutických výrobků, vzájemně spolupracovat na zkvalitnění svých služeb poskytovaných lékárnám, zdravotnickým prodejnám, farmaceutickým a kosmetickým firmám.

Zakládající členové působili již ve výtvarném ateliéru Lékárenské služby a od roku 1992 začali samostatně působit v poskytování profesionálních služeb farmaceutickým firmám a jednotlivým lékárnám. V rámci svého zaměření zabezpečovali běžnou propagaci farmaceutických a kosmetických výrobků v lékárnách a zdravotnických prodejnách, na trzích farmacie (Pragofarma, MEFA) a při prezentacích jednotlivých firem.

 

S úspěchem se zúčastnili výběrových řízení, které farmaceutické firmy (Johnson & Johnson, Jansen, KRKA, Pharma Nord) vypsaly.

Nyní - po vytvoření plně fungujícího standardu svých služeb - již pokračujeme jako Atelier SERPENS.

V rámci našich služeb se snažíme skloubit zájmy propagující firmy, požadavků lékárníka a prostorových možností výlohy a interiéru.